Wyjątkowa suknia z tiulu

10 sierpnia, 2020 Napisane przez katarzyna - Brak komentarzy

Ślub i wesele to czas, kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo. Właśnie dlatego często całymi miesiącami szukamy odpowiedniej sukienki, która pozwoli nam osiągnąć ten cel. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszy się tiul i nic dziwnego, gdyż suknia z tiulu może prezentować się naprawdę pięknie, a zarazem delikatnie, jeśli tylko odpowiednio dobrać materiał i połączyć go z odpowiednimi dodatkami i ozdobami. Trzeba przy tym pamiętać, że aby uzyskać wrażenie zwiewności tiul powinien być niebyt sztywny, ale jednocześnie dać się swobodnie formować i trzymać swój kształt.

Z czym będzie się dobrze komponować suknia z tiulu? Na początek trzeba wspomnieć, że tiul stanowi zazwyczaj materiał na dolną część sukienki – spódnicę, góra natomiast wykonana jest z innego, lepiej przylegającego i miłego w dotyku materiału. Bardzo ładnie prezentują się suknie o jednolitej górze, bez żadnych ozdób i dodatków, jednak równie dobrze wyglądają suknie uzupełnione o koronki i cekiny. Szczególnie sprawdzą się one na bardziej uroczystych okazjach, takich jak ślub, czy wesele. Dzięki uzupełnieniu sukni z tiulu wspomnianymi dodatkami możemy bowiem uzyskać wrażenie niecodzienności i jeszcze bardziej podkreślić swoje naturalne piękno.

Jeśli chodzi o dodatki takie jak biżuteria, idealnym uzupełnieniem sukni z tiulu będzie delikatny złoty naszyjnik i kolczyki, które nie będą się za bardzo rzucać w oczy, ale przydadzą całej kreacji wyjątkowości i podkreślą jej piękno. W niektórych wypadkach ciekawym rozwiązaniem będzie także zastosowanie niezbyt grubego paska w kolorze dobrze komponującym się z barwą sukni. Jeśli chcemy zachować bardziej tradycyjny wygląd warto pomyśleć o pasku w kolorze sukni, ale różniącym się nieco odcieniem, jeśli zaś stawiamy na nowoczesność, dobrym uzupełnieniem sukni z tiulu będzie kontrastujący pasek i dobrze dobrane do niego buty oraz ewentualne inne dodatki.